Halasi eredmények a X. Hungarian Openen

A Magyar Gyorstollaslabda Szövetség Kiskunfélegyházán a Városi Sportcsarnokban szervezte meg ezen a hétvégén a X. ICO CROSSMINTON HUNGARIAN OPEN Nemzetközi Masters versenyt.

10 pályán 15 ország 188 versenyzője vett részt a versenyen. Az első napon a gyerek és ifi kategóriákban játszottak, a felnőtteknél a csoport mérkőzések egy része zajlott. A második napot a felnőtt kategóriák uralták.

Az első napon, ebben a erős, nemzetközi mezőnyben 3 db 3. helyért járó serleggel bővült csapattagjaink gyűjteménye:

• U12-es lány kategóriában Iván Virág,
  • U14-es lány kategóriában Ujvari Dóra,
  • U18-as lány kategóriában Rácz-Fodor Vivien szerezte meg a kitüntető dobogós helyet.

Nagy-Kálózi Anikó továbbjutott a vasárnapi középdöntőbe a 40+ kategóriában, ahol végül az 5. helyet szerezte meg.

A fiúk komoly meccseket tudhattak maguk mögött, melyek során győzelmeket igen, de csoportjaikból továbbjutást nem értek el.

Köszönjük a Bartos Trans támogatását!

Gratulálunk az eredményekhez!

A nemzetközi sportrendezvény támogatta a Pesti Sport is. Széleskörű árukészlettel a sportcsarnokba kitelepülve, ideiglenes boltot hoztak létre, sőt helyszíni húrozást (ez a szolgáltatás volt a legnépszerűbb) is vállaltak.

Képek: Igás Andor és Barna Ferenc